Kuidas osta?

 

Tellimine

Valige sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu on võimalik enne lõplikku tellimuse esitamist muuta ja täiendada. Tellida on võimalik nii ehituskaup.com kliendina sisse logides kui ka külalisena ilma sisse logimata. Tuleb vaid vastavalt juhistele edasi liikuda ja täita kohustuslikud lahtrid. Võimalik on tellimus esitada ka otse tellimiskeskus@ehituskaup.com aadressile. Minimaalne tellimuse summa on 63 EURi.

Transport

Pakume Teile kahte võimalust:

1) ehituskaup.com teeb teile transpordi pakkumise, kaup tuuakse mugavalt kohale teie soovitud aadressil. Kauba mahalaadimine toimub kauba tellija poolt, kui ei ole kokkulepitud teisiti;

2) te lähete ise Tallinnasse või Tartusse kaubale järgi. Peale tellimuse kinnitamist ja arve tasumist saate kauba kätte meie koostööpartnerite juurest Ehituskaup.com poolt saadud volituse esitamisel. Selle võimaluse juures ei saa me kahjuks garanteerida, et kogu tellitud kauba saate kätte vaid ühest laost. Võib juhtuda, et erinevad kaubad asuvad erinevates ladudes, mis omakorda asuvad erinevates linnaosades.

Maksmine

Maksmine toimub arve alusel, mille saadame teile siis, kui te olete kauba ära tellinud ning meie oleme teiega transpordi osas kokku leppinud.

Tarneaeg

Ehitusmaterjalidel on erinev tarneaeg, mis on keskmiselt 1-7 päeva.