Soojuspiltide tegemine

Soojuspiltide tegemine

Suurendamiseks kliki pildil

Suumi välja
Suumi sisse


Hind: 145,00 €
Tavahind: 149,00 €
Pane ostukorvi
Hinnad 20% käibemaksuga.

Soojuspiltide tegemine

Soe tuba eeldab hästi soojustatud konstruktsioone. Kuidas aga kontrollida kas seinad, laed ja põrandad on hästi soojustatud? Soojustuse kvaliteeti saab kontrollida SOOJUSPILTIDE (termograafia) abil. Termokaamera näitab kätte tarindis asuvad soojakaod. Teades soojakadude põhjuseid, on võimalik need likvideerida ilma, et peaks kogu konstruktsiooni soojustama hakkama.

Teenus töötab selliselt, et pildistaja tuleb kohale ja vaatab spetsiaalse kaameraga objekti üle. Probleemsetest kohtadest tehakse soojuspildid. Peale objektil pildistamist töödeldakse pilte ja koostatakse raport kus on termopildid koos tavaliste piltidega, et oleks paremini aru saada kust pildid on tehtud. Iga soojuspildi juures kirjeldatakse probleemi allikaid ja võimalikke parandamise viise.

Soojuspiltide tegemiseks on vaja, et välis ja sisetemperatuuride vahe oleks vähemalt 15 kraadi. Töö võtab objektil aega 0,5 - 2 tundi. Raporti koostamine 1 - 2 tundi.

Hind - korteri või maja termopildistamine Tallinna piires. Mujal kokkuleppel

Kui ehitad või remondid ja soovid head lõpptulemust, siis helista 53427733 või saada e-mail mait@profeld.ee.

Loe lisa: Termopiltide tegemine Kuva vähem

Soojuspiltide tegemine

Soe tuba eeldab hästi soojustatud konstruktsioone. Kuidas aga kontrollida kas seinad, laed ja põrandad on hästi soojustatud? Soojustuse kvaliteeti saab kontrollida SOOJUSPILTIDE (termograafia) abil. Termokaamera näitab kätte ... Loe lisaks

  • Lisainfo
  • Märksõnad

Lisainformatsioon

Tootja Ei
Pakendi ühik Ei

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.