Tapeediliim Master Light 5L

Tapeediliim Master Light 5L

Suurendamiseks kliki pildil

Suumi välja
Suumi sisse


Hind: 6,56 € / tk
Pane ostukorvi
Hinnad 20% käibemaksuga.

TAPEEDILIIM Master Light 5L. Sobib nii tapeetide, seinex katete kui ka rullseinakatete liimimiseks imavatele või värvitud pindadele kuivades ruumides. Üldiselt sobib liim klaaskiud-, tekstiil-, vinüül- ja paberalusel tapeetidele. Ei sobi plastmassi liimimiseks.


Pinna ettevalmistamine


Liimitav pind peab olema kuiv, puhastatud rasvast ja tolmust. Poorsed pinnad tuleb enne seinaliimiga liimimist kruntida niiskustõkkega AQUASTOP või liimiga, mida on lahjendatud veega 1:1. Värvitud pinnad lihvida matistumiseni, tolm hoolikalt eemaldada.


Tapeediliimiga liimimine


Liimi segada. Kanda liimitavale pinnale rulli, liimikammi või liimi kandmiseks sobiva pintsliga 1 … 2 seinakatte laiuselt. Võib kanda seinakatte tagumisele küljele, kandes liimi keskelt äärte poole. Kindlasti tuleks jälgida seinakatte tootja poolt antud juhiseid. NB!
Liimi jäljed eemaldada koheselt niiske lapiga. Tööaeg: poorsete pindade puhul - 5 … 10 minutit, värvitud pindade puhul - mitte üle 15 minuti. Lahtioleku aeg (peale liimi pinnale kandmist): poorsete pindade puhul - liimida kohe, värvitud pindade puhul - 5 … 10 minutit. Seinakatet võib üle värvida mitte varem kui 24 tundi peale liimimist.


Töötingimused


Ruumi, liimitava pinna, materjali ja liimi temperatuur peab olema ühesugune ja vähemalt 15oC, suhteline õhuniiskus - mitte üle 85%. Kuivamise ajal vältida tuuletõmbust.


Muud andmed tapeediliimi kohta


Kulu 4 - 5 m2/l, vedeldiks on vesi. Kuivamisaeg ca 24 tundi.


Keskkonnakaitse


Tapeediliimi Mitte valada kanalisatsiooni, veekogudesse, maapinnale.
Taara ja ülejäägid viia prügimäele.


. Kuva vähem

TAPEEDILIIM Master Light 5L. Sobib nii tapeetide, seinex katete kui ka rullseinakatete liimimiseks imavatele või värvitud pindadele kuivades ruumides. Üldiselt sobib liim klaaskiud-, tekstiil-, vinüül- ja paberalusel tapeetidele. Ei sobi plastmassi l ... Loe lisaks

  • Lisainfo
  • Märksõnad

Lisainformatsioon

Tootja Kiilto
Pakendi ühik tk

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.